PRVA POBJEDA TREBINJACA

NEZAVISNE NOVINE,

Leotar 2 (2) Jedinstvo 0 (0)

Autori: D.MAKSIMOVIĆ

U veoma zanimljivoj utakmici dvije posljednjeplasirane ekipe na tabeli Leotar je ostvario zasluženu pobjedu i tako zapoceo put ka sigurnoj zoni na tabeli Premijer lige. Trebinjci su poveli u osmom minutu susreta. U šesnaestercu gostiju srušen je Darko Drec, a kapiten Pajo Jankovic je bio siguran realizator. Leotar je povecao razliku šest minuta kasnije. Nakon akcije Dejana Pikica i Boška Stupica, Rade Boškovic je izašao sam pred golmana gostiju i pogodio mrežu. Strijelci: 1:0 Jankovic u 8. (iz .....