TREBINJCI PALI S penala u 88. minutu

NEZAVISNE NOVINE,

Sarajevo 1 (0) Leotar 0 (0)

Autori: D.MAKSIMOVIĆ

Fudbaleri Sarajeva do trijumfa protiv nekadaš njeg prvaka BiH trebinjeskog Leotara došli su uz dosta muke i srece, a pobjednika je riješio Marinko Mackic, pogotkom s bijele tacke, dvije minute prije kraja susreta (1:0). Susret je poceo poluprilikom Emira Obuce u cetvrtom minutu. Napadac Sarajeva sa 12, 13 metara hvata volej, koji je bio lak plijen za golmana Vukmira Mijanovica. U narednoj minuti zaprijetili su gosti, ali je udarac Siniše Muline sa dvadesetak metara završio pored gola domacih. Na .....