DNEVNI AVAZ,

Golove za domacu ekipu postigli Žižovic iz penala i Diarra

Bišćani pali tek u drugom poluvremenu

Autori: M.PANDŽA

Mnogo teže nego što to rezultat govori Zrinjski je došao do pobjede nad Jedinstvom, koje se i u Mostaru predstavilo u dosta dobrom svjetlu. Krajnji rezultat je bio 2:0, a oba gola postignuta su u drugom poluvremenu. U slabom prvom dijelu Zrinjski je, uglavnom, prijetio poslije prekida, a u najboljim situacijama bili su stoperi Džidic i Prodanovic. Medutim, Mujkic je oba puta dobro reagirao. S rezultatom 0:0 otišlo se na odmor, a domacin se našao u prilici da dode u vodstvo u 64. minuti, kada je .....