Ivica Džidić pogodio za prva tri boda

Simikic u 90. minuti propustio priliku za izjednacenje

Autori: M.PANDŽA

Novu sezonu nogometaši Zrinjskog otvorili su pobjedom protiv sinoc dosta cvrstog i u odbrani organiziranog Radnika. Mostarci su slavili sa minimalnih 1:0, a strijelac jedinog pogotka na susretu bio je Ivica Džidic, koji je u 15. minuti iskoristio ubacaj Žižovica i glavom poslao loptu iza leda Maksimovica. U nesadržajnom poluvremenu pogodak kapitena Zrinjskog je jedino što se može izdvojiti. Nastavak susreta donio je nešto agilniju igru domacih, koji su pokušali doci do drugog pogotka i tako rij .....