Moglo i ubjedljivije

Pored sedam golova, fudbaleri Zrinjskog pogodili dvije precke i propustili još nekoliko prilika

Autori: M.PANDŽA

Vec rezultat 7:2 govori da je Zrinjski više nego zasluženo pobijedio, a važno je naglasiti da su Mostarci osim sedam pogodaka pogodili još dvije precke i propustili pet-šest izglednih prilika. Gosti poveli Gledatelji se nisu ni smjestili, a vec je bilo 1:1. U drugoj minuti Mirvic je iskoristio smušenost domace odbrane i doveo Jedinstvo u vodstvo. Poravnao je Žižovic u 4. minuti, iskoristivši jedanaesterac, nakon što je Hodžic igrao rukom. Pet minuta kasnije Admir Joldic je na asistenciju Ðurica .....