MORAMO BITI OPREZNI U REVANŠU

NEZAVISNE NOVINE,

Uprkos porazu, "studenti" su ostvarili odlican rezultat (32:31) u prvom susretu sa Vardarom. Osim sjajnog Tahirovica na golu, odlicno su odigrali bekovi Harmandic i Martinovic

Autori: D.MAKSIMOVIĆ

Vardar 32 (14) Bosna (S) 31 (13) Dvorana "Kale" u Skoplju. Gledalaca 2.500. Sudije: Per Olesen i Lars Ejbi Pedersen (Danska). Sedmerci: Vardar 5 (3), Bosna 5 (3). Iskljucenja: Vardar 18 minuta, Bosna 16 minuta. VARDAR: Daskalovski 2 odbrane, Rakcevic 3, Nedanovski, Majnov 2, Jovic 5 (1), Vasjuk 2, Markovski 4, Kovalenko 7 (2), Doder 3, Alušovski 4, Vukadinovic 2, Angelovski, Petkovski 2 odbrane, Doknic 2 odbrane. Trener: Veselin Vujovic. BOSNA SARAJEVO: Tahirovic 19 odbrana, Martinovic 9 (2), S .....