Gosti šokirali zaleđeno Koševo

NEZAVISNE NOVINE,

Po greška na obje strane za remi. Žepcaci poveli golom Sirovice nakon nesporazuma golmana Pintola i Nadarevica, a Sarajlije izjednacile u 72. minutu kada je u gužvi, u protivnickom šesnaestercu najprisebniji bio Obuca

Autori: D.MAKSIMOVIĆ

Sarajevo 1 (0) Zovko Žepce 1 (0) Strijelci: 0:1 Sirovica u 64, 1:1 Obuca u 72. minuti. Olimpijski stadion "Koševo". Gledalaca 2.000. Sudija: Duško Vujicic (Foca/Srbinje) 7. Žuti kartoni: Smjecanin, Obuca (Sarajevo), Brašnic, Kraišnik, Hasanovic, Todorovic, Sirovica, Pinjo (Zovko Žepce). SARAJEVO: Pintol 5,5, Berberovic 6,5, Mirvic 6, Bašic 5,5, Zukic 6, Nadarevic 6, Škoro 5 (od 81. Kurto -), Smjecanin 5,5 (od 70. Ferhatovic 5,5), Repuh 5 (od 51. Šaranovic 6), Osmanhodž ic 6, Obuca 6. ZOVKO ŽEPC .....