Sarajevo slavilo u Posušju

Ekipa sa "Koševa" kao gost nadigrala Posušake u mecu koji su obilježili žuti i crveni kartoni, dok je Slavija na svom terenu bila bolja od Borca

Autori: D.MAKSIMOVIĆ A.RISTIĆ

Fudbaleri Sarajeva slavili su u Posušju sa 3:1, u susretu 14. kola Premijer lige BiH u kojem su malobrojni gledaoci osim cetiri gola mogli vidjeti i devet žutih, te dva crvena kartona. Gosti su poveli u 27. minutu, a strijelac je bio Nedim Hiroš. Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao, a nakon 15 minuta igre u nastavku prednost Sarajeva je udvostrucena. Ovog puta pogodio je Damir Hadžic Domaci igraci burno su protestovali kod glavnog sudije Semira Kaplana iz Stoca, ali bez uspjeha. Nadu .....