Teže nego se očekivalo: Hrvatska-Mađarska 27-22

SEEbiz,

POBJEDA I U ZAGREBU

Autori: SEEbiz redakcija

Madari su na kraju pali rezultatom 27:22 (14:12), no nije išlo baš tako glatko i lako protiv fizicki snažnih, a ponekad i vrlo grubih gostiju. Naime, Hrvatska je prvi puta do cetiri gola prednosti stigla tek u 44. minuti, punih 20 minuta nakon što je iz igre zbog ozljede izašao Nikole Eklemovic, vanjski igrac koji je našim branicima zadavao glavobolje. Dotad su hrvatski reprezentativci imali dosta muke sa 6-0 obranom protivnika, a jedan od problema u prvoj dionici je bila i cinjenica da su Kaubo .....