Spalević pogodio pa promašio s 11 metara

Napadac domacih u 70. minuti propustio priliku da svom timu donese pobjedu

Autori: G.IVANKOVIĆ

Laktaši su se opet pokazali kao nezgodan protivnik Slaviji i kuci su zasluženo odnijeli bod. Novakovic je 24. minuti uzdrmao precku Slavije i to je bio nagovještaj golova. U 31. minuti golman Uroševic srušio je Šcepanovica i to je bio penal, koji je u gol pretvorio Spalevic za 1:0. Cetiri minute poslije Subašic je centrirao s lijeve strane, vjetar je promijenio smjer lopte, a Lucic je kratko odbio da bi Džafic s metra od gola poentirao za 1:1. Spalevic je potom u 43. minuti pogodio precku gostij .....