Gostujuća radost za Šalke i Bajern

DNEVNI AVAZ,

Hofenhajm izgubio u Bremenu, Ibiševic i Salihovic ušli s klupe

Autori: M.T

U 9. kolu njemacke Bundeslige, Šalke je pobijedio u Štutgartu i nastavio pritisak na dvije vodece ekipe. Ekipa iz Gelzenkirhena slavila je pogotkom Kuranjija (Kuranyi), koji je u 76. minuti postigao pobjednicki gol. I Bajern je imao uspješ no gostovanje. Bavarci, u cijem je dresu prvi put ove sezone bio i Toni, u Frajburgu su ostvarili prvi trijumf u posljednja tri kola. Hofenhajm je poražen od Verdera sa 0:2, ali možda bi bilo drugacije da je Karlos Eduardo (Carlos) u 11. minuti realizirao pena .....