Volfsburg prosuo pobjedu protiv Majnca

Misimovic upisao gol i asistenciju, a Džeko samo asistenciju

Autori: M.T

Mada je vec nakon 20 minuta utakmice protiv Majnca imao velikih 2:0, Volfsburg nije uspio doci do nove pobjede. Martins je dva puta matirao gostujuceg golmana, jednom na Misimovicevu, a drugi put na Džekinu asistenciju. Uporni Majnc Medutim, aktuelni prvak je u rasponu od svega šest minuta prosuo veliku prednost, pa su gosti na poluvrijeme otišli sa 2:2. U drugom dijelu, Misimovic je doveo Volfsburg u vodstvo, ali uporni Majnc još je jednom izjednacio, pet minuta prije kraja. Jucer nije bio dan .....