Londonski tim trijumfom od 1:0 stekao pet bodova prednosti na čelu tabele

DNEVNI AVAZ,

Autori: M.T

U veoma borbenoj utakmici, Celzi je u velikom derbiju engleske lige jucer na Stemford bridžu savladao Mancester junajted sa 1:0. Susret je presudio gol Džona Terija (John Terry) u 76. minuti. Ovom pobjedom Celzi je aktuelnom prvaku, ali i Arsenalu, pobjegao na pet bodova prednosti. Mec je obilovao tenzijama, pa je sudija Martin Etkinson (Atkinson), koji ce voditi predstojeci susret baraž a za SP izmedu Portugala i BiH, u nastavku morao kartonima smirivati strasti. Rezultati i strijelci 12. kola: .....