Ibišević strijelac, Džeko asistent Bajramović na klupi

Verder „šesticom“ preuzeo vrh

Autori: M.T. A.N

Naši reprezentativci vratili su se redovnim obavezama u Bundesligi. Dok su Zvjezdan Misimovic i Edin Džeko igrali od pocetka za Volfsburg, a Sejad Salihovic za Hofenhajm, Vedad Ibiševic je bio medu rezervama u duelu s Kelnom, kao i Zlatan Bajramovic u Ajntrahtovom okršaju s Borusijom Menhengladbah. Minuta šutnje Ipak, jedini gol postigao je Ibiševic. U visokoj pobjedi Hofenhajma naš reprezentativac je igrao drugo poluvrijeme i u 90. minuti izborio i realizirao penal za konacnih 4:0. Volfsburg je .....