Džeko zabio dva gola u preokretu Volfsburga

Pogodio iz penala kojeg je i izborio Bajernu samo bod u Kelnu

Autori: A.N

Edin Džeko je najzasluž niji za preokret Volfsburga protiv Bohuma i pobjedu od 4:1, odnosno treci uzastopni trijumf „Vukova“ u Bundesligi. Gosti su na „Volkswagen Areni“ nakon prvog poluvremena vodili 1:0 golom Frejera (Freier) iz 28. minute, koji je udarcem lijevom nogom doveo svoju ekipu u vodstvo. Probudio se prvak Medutim, u drugom poluvremenu probudili su se prvaci Njemacke i napunili mrežu gostiju do vrha. Edin Džeko je u 60. minuti izjednac io na 1:1 pogodivši lijevom nogom. Martins, koji .....