Hofenhajm poklekao i pred Kelnom

Nakon što je izgubila od Štutgarta, Herta sve bliže drugoligaškom rangu

Autori: A.N

Nakon poraza od Bajerna, Šalke je poražen i na gostovanju kod Hanovera koji je osvojio važne bodove u borbi za opstanak. Domaci su poveli u 17. minuti autogolom Vestermana (Westermann), a na 2:0 je 12 minuta kasnije povisio Konan. Na pocetku drugog dijela Edu i Rakitic su izjednac ili, ali su u finišu meca igraci Hanovera postigli dva gola za vrijedna tri boda. Hofenhajmovoj krizi se ne nazire kraj. Keln se pogostio i sa 2:0 nanio novi poraz ekipi naših Vedada Ibiševica i Sejada Salihovic a, koj .....