Inter-Bayern 2-0: Milito donio Mourinhu Ligu prvaka

SEEbiz,

MADRID - Inter je osvojio Ligu prvaka. Momcad Josea Mourinha je u finalu na Santiago Bernabeu nadigrala Bayern s 2:0 i uzela treci naslov, prvi nakon 1965. Junak utakmice je Diego Milito koji je zabio oba gola.

Autori: SEEbiz redakcija

Milito je u svakom poluvremenu zabio po jedan gol. Argentinac je doveo Inter u vodstvo u 35. minuti, a konacni rezultat postavio je u 70. Bayern je imao posjed lopte, prividnu inicijativu, ali je Mourinhova zona onemogucila njihove napade. Još jednom je Mourinho potvrdio kako je najveci trener današnjice, to je njegova druga Liga prvaka, prvu je osvojio s Portom 2004. godine. Ivica Olic zamijenjen je u 74. minuti i nije pružio partiju za pamcenje. Danijel Pranjic je cijeli susret odgledao s klup .....