Verder naljutio Ibiševića i Salihovića, zabio i Džeko

Naš dvojac zabio dva gola u visokoj pobjedi Hofenhajma od 4:1

Autori: M.T

Aktuelni prvak Bajern je dosta neuvjerljivo krenuo u odbranu titule, ali je cilj ipak ispunjen. U Minhenu, pred 55.000 gledalaca, Bavarci su u prvoj minuti sudijske nadoknade stigli do gola kojim su porazili Volfsburg sa 2:1. Misimovic ušao A do tada, Volfsburg je držao bod u džepu, i to zahvaljujuc i našem dvojcu. Zvjezdan Misimovic je u 55. minuti nabacio Edinu Džeki, a najbolji strijelac Bundeslige u prošloj sezoni nadvisio je Danijela Van Bojtena (Daniel Buyten) i golmanu Bajerna nije ostavi .....