Banovićani do bodova iz tri kontranapada

Gosti ostvarili prvu pobjedu u ovoj sezoni

Autori: G.IVANKOVIĆ

Fudbaleri Slavije nakon dvije domace pobjede kiksali su u trecem susretu, a bolja od ekipe iz Lukavice bila je banovicka Buducnost sa 3:2, kojoj je ovo prva pobjeda u sezoni. Gosti su do povoljnog rezultata došli pokazavši discipliniranu igru u odbrani, iskoristivš i tri kontranapada od njih nekoliko. Slavija je od pocetka imala inicijativu, a u 14. i 19. minuti protivnicki gol su iz daljine pokušali ugroziti Marko Perišic i Dušan Nestorovic. U 24. minuti Nedim Oglecevac sjajno je uposlio Bojana .....