Azerbejdžan šokirao Tursku

DNEVNI AVAZ,

Njemacka golovima Klozea, Gomeza i Podolskog savladala Kazahstan

Autori: A.N

U Baku je selekcija Azerbejdž ana napravila veliko iznenadenje savladavši Tursku sa 1:0. Još u 38. minuti je Rašad Sadigov postigao gol vrijedan tri velika boda za veliko slavlje domacina. Turci su puno griješili u odbrani, a najvecu šansu su imali u 18. minuti kada je Hamit Altintop pogodio precku. Njemacka je ocekivano u Kazahstanu slavila i osvojila tri boda. Nijemci su pobjedu ostvarili u drugom poluvremenu kada su postigli sva tri gola. Nakon pobjede od 3:1 Ermenija je sa 4:0 savladala Ando .....