Eto pogotkom utišao rasistička skandiranja

Mec u Kaljariju prekinut na tri minute zbog vrijedanja tamnoputih igraca prvaka Italije

Autori: A.N

Inter je u rano nedjeljno poslijepodne slavio kod Kaljarija s 1:0. U utakmici sedmog kola Serije A Samuel Eto (Etožo) zabio je sjajan gol za pobjedu prvaka Italije, ali što je još važnije, da utiša rasisticka skandiranja s tribina kojima je bio izložen zajedno sa svojim tamnoputim suigrac ima. Sjajan udarac Sjajan udarac u 39. minuti na asistenciju Veslija Sneidera (Wesley Sneijder) pokazao je svu raskoš Etovog talenta. Nešto prije toga sudija je morao na tri minute prekinuti utakmicu zbog pogrd .....