Pobjeda Zrinjskog u debiju Slavena Muse

Gosti na odmoru vodili s 2:1, ali su domaci napravili preokret

Autori: M.PANDŽA

U debiju Slavena Muse na klupi Zrinjskog Mostarci su u hercegovackom derbiju i zanimljivoj utakmici slavili s 4:3 protiv Širokog Brijega i tako došli do tri vrlo važna boda. Pobjedom su „Plemici“ prekinuli niz od pet prvenstvenih poraza u nizu. Vec u prvih 12 minuta gledaoci su vidjeli tri pogotka. U 2. minuti Ivan Lendric kaznio je slabu reakciju Josipa Cutuka, dok je Široki došao do 1:2 preko Hrvoja Mišica i Brazilca Vagnera. S tim rezultatom otišlo se na odmor, dok su u drugom dijelu postignu .....