Pjanić ponovo iskoristio šansu    .

DNEVNI AVAZ,

Pjanić ponovo iskoristio šansu .

Autori: M.T

Naš igrac u 17. minuti postigao gol za 2:0 Miralem Pjanic koristi svaku šansu da pokaže treneru Klodu Puelu (Claudu) da je nepravedno zapostavljen. Naš reprezentativac zabiljež io je jucer jedan od rijetkih poziva u pocetnu postavu, a šansu je iskoristio vec nakon 17 minuta, kada je postigao pogodak kojim je povisio vodstvo Liona nad Arlom na 2:0. Miralemu je ovo bio drugi gol u francuskoj ligi u ovoj sezoni. Ipak, centralna licnost pobjede nad ekipom Faruka Hadžibegica bio je Argentinac Lisandr .....