Golovi Pjanića i Lulića

DNEVNI AVAZ,

Džeko igrao pet minuta, Begovic primio tri gola

Autori: M.T

Asmir Begovic (Stouk) Vest Hem mu zabio tri gola. Boris Pandža (Mehelen) Odigrao cijelu utakmicu protiv Genta (1:1). Adnan Mravac (Vesterlo) Igrao svih 90 minuta u gostujucoj pobjedi nad Serkl Brižom od 1:0. Safet Nadarevic (Eskišehirspor) Pridonio pobjedi nad Bucasporom od 1:0. Sejad Salihovic (Hofenhajm) U porazu od Borusije Menhengladbah (0:2) igrao 90 minuta. Senad Lulic (Jang bojs) U derbi protiv Grashopersa (2:3) ušao je u 46. minuti, a u 66. postigao je gol za 2:2. Ovo je Lulic ev cetvrti .....