Podbacili smo, ali nas je sudija Mrković dotukao

Napravio je brojne greške koje su imale direktan utjecaj na ishod meca, kaže napadac bordo tima

Autori: A.DR

Priliku da uvežu tri pobjede na Koševu fudbaleri Sarajeva upropastili su vec na drugom ispitu izgubivši u subotu navecer od Olimpica (1:2). Primljeni pogodak vec u prvoj minuti bio je više nego jasan nagovještaj da se 4.000 navijaca bordo tima, koliko ih je bilo na tribinama, nema cemu nadati. Dovoljno vremena Još kada se u finišu prvog poluvremena ponovo zatresla mreža Bojana Jovica, duel je za ekipu koja je na pocetku proljetnog dijela najavljivala borbu za naslov prvaka bio definitivno završ .....