Četiri pogotka, dva isključenja

U meču bez rezultatskog značaja „pocrvenjeli“ domaći nogometaši Poredski i Šćepanović

Autori: M.PANDŽA

U utakmici bez rezultatskog značaja Zrinjski i Sarajevo su na stadionu Pod Bijelim brijegom u Mostaru remizirali (2:2). Mostarci su poveli već u drugoj minuti nakon lijepe akcije u kojoj je učestvovalo nekoliko igrača, a u završnom dijelu Pero Stojkić proigrao je Matiju Poredskog, koji je pogodio za 1:0. Već u 21. minuti bilo je 2:0. Milan Muminović dobro je reagirao na dodavanje Ivana Crnova i zatresao mrežu. Domaći su imali priliku povesti i sa 3:0 (Poredski nije iskoristio priliku), ali su se .....