Đurić ovjerio prolazak

Veznjak Zrinjskog u 76. minuti pogodio iz slobodnog udarca

Autori: M.PANDŽA

Kao što se i očekivalo, Zrinjski je bez problema izborio drugo pretkolo Evropske lige. Nakon 3:1 u prvoj utakmici, Mostarci su i na svom terenu slavili sa 1:0. Fudbaleri Zrinjskog bili su uglavnom nemoćni pred golom gostujućeg tima. Koliko god je Santa Koloma bila bezopasna, toliko su Mostarci bili jalovi i pored dominacije u polju i mnogo većeg posjeda lopte. U osmoj minuti zaprijetio je Vedran Kantar, ali većih posljedica po gostujući gol nije bilo. Do 18. minute, kada je domaćin imao dvije na .....